اکسید آلومینیوم

فروش اکسید آلومینیوم (آلومینا)

اکسید آلومینیوم یا آلومینا یک ترکیب غیرآلی است و عمده ترین فرم کریستالی اکسید آلومینیوم است که در طبیعت وجود دارد.اکسید آلومینیوم یکی از مواد سرامیکی مهم است و یکی از مواد اصلی در تولید آلومینیوم  بشمار می آید.

شرکت تماد کالا فعال در زمینه فروش اینترنتی مواد شیمیایی صنعتی و آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات در حوزه فروش اکسید آلومینیوم با کیفیت عالی، قیمت مناسب و در مقادیر دلخواه به مشتریان می باشد. این محصول ساخت شرکت مرک آلمان بوده و به صورت پودری عرضه می گردد. اطلاعات محصول به شرح زیر است و جهت آگاهی از قیمت و خرید اکسید آلومینیوم می توانید جدول روبرو را ملاحظه فرمایید.

خصوصیات اکسید آلومینیوم

  • آلومینا یک عایق الکتریکی است.
  • رسانایی گرمایی آلومینا در بین سرامیکها بالاست.
  • اکسید آلومینیوم دارای سختی، استحکام فشاری، مقاومت به سایش و دیرگدازی بالایی می باشد.
  • آلومینیوم اکسید در برابر فرکانسهای اشعه میکروویو دارای شفافیت می باشد.

موارد مصرف اکسید آلومینیوم

  • از اکسید آلومینیم در تولید رنگ، تولید پروتز های مصنوعی جایگزین در بدن مانند مفصل ران و دندان، تولید پوشش های مقاوم به فرسایش لوله ها و مجراها، پمپ ها، شیر آلات، غلاف های هدایت کننده ی الیاف و سیم ها، تولید برخی ابزار های برش، تولید مواد ساینده و صنایع شیمیایی استفاده می شود.
  • ۹۰ درصد اکسید آلومینیم تولید شده در جهان برای تولید فلز آلومینیم و ۱۰ درصد بقیه برای مواردی چون کاتالیست ها، ساینده ها، نسوزها، عایق ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.
  • شاتل های فضایی در هنگام گذر از جو زمین باید بر اصطکاک جو غلبه کنند در این میان علاوه بر اصطکاک، دما نیز بالاست. از این رو نیاز است تا سطح شاتل فضایی به طور مناسبی عایق کاری گردد.آلومینا گزینه ی مناسبی برای این کاربرد است.

خرید اکسید آلومینیوم (آلومینا)

شما می توانید اکسید آلومینیوم را هم اکنون با بهترین کیفیت، مناسب ترین قیمت و معتبرترین برند از طریق تلگرام TamadCo@ و یا ثبت درخواست در سایت تمادکالا خریداری نمایید. سفارش کلیه مواد شیمیایی در فروشگاه تماد کالا به صورت اینترنتی انجام می شود و کلیه قیمت ها بروز می باشد.

خصوصیات محصول

فرمول شیمیاییAl2O3
چگالی۴٫۰ g/cm3 (20 °C)
نقطه ذوب۲۰۵۰ °C
پی اچ۷٫۶ (۱۰۰ g/l, H₂O, 20 °C) (slurry)
شرایط نگهداریStorage temperature: no restrictions.